Kalendář akcí

Březen 2023

Čtvrtek 30.3 08:46
Žabky zamíří na Velikonoční salon

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Ve čtvrtek 30. března v 8.30 hodin se děti ze třídy Sovičky vydají na Velkonoční salon, který se koná na SVČ Atlas. Děti zhlédnou výstavu velikončních dekorací, pomlázek, kraslic. Ozdobí si velikonoční perníček a vyrobí velikonoční ozdobu. Děti si na akci přenesou vyfouknuté vajíčko. Na vstupné vybíráme 25 Kč. 

Čtvrtek 30.3 08:34
Velikonoční tvoření u Žabiček

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Milí rodiče, 

srdečně Vás zveme na tvoření s dětmi, které se ve třídě Žabiček koná ve čtvrtek 30. března. Přijďte strávit se svými dětmi příjemné odpoledne a společně si vytvořte výrobek s jarní tematikou. 

Středa 29.3 08:38
Sovičky se vydají na Velikonoční salon

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Ve středu 29. března v 9.30 hodin se děti ze třídy Sovičky vydají na Velkonoční salon, který se koná na SVČ Atlas. Děti zhlédnou výstavu velikončních dekorací, pomlázek, kraslic. Ozdobí si velikonoční perníček a vyrobí velikonoční ozdobu. Děti si na akci přenesou vyfouknuté vajíčko. Na vstupné vybíráme 25 Kč. 

Středa 29.3 08:23
Velikonoční tvoření ve třídě Sovičky

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Ve středu 29. března se koná ve třídě Sovičky Velikonoční tvoření. Akce je určena pro rodiče s dětmi.  

Útery 28.3 08:42
Velikonoční tvoření u Broučků

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Milí rodiče,

srdečně Vás zveme na velikonoční tvoření ve třídě Broučci, které se koná v úterý 28. března. Začátek je ve 14.30 hodin.

Pátek 24.3 08:30
Jarní fotografování dětí v MŠ

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

V pátek 24. března proběhne od 7.15 hodin v MŠ focení dětí (možno i se sourozencem). Na výběr je sada nebo portrét. Nahlaste, prosím, u p. Švarcové, zda máte o fotocení zájem.  

Středa 22.3 08:35
Sovičky a Žabky půjdou na Den vody

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Děti ze tříd Sovičky a Žabky se vydají ve středu 22. března na záběvně naučný program Den vody do přírodního areálu Bios v Přerově. Připraveno je několik stanovišť s tematikou, která se týká vody. 

Pondělí 20.3 08:10
Návštěva základní školy

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Předškoláci ze tříd Sovičky a Žabičky navštíví v pondělí 20. března dopoledne Základní školu Svisle. Děti si prohlédnou prostory školy a zhlédnou ukázku výuky. 

Středa 8.3 08:49
Sovičky a Žabky navštíví kreslíř Lubomír Dostál

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Ve středu 8. března navštíví děti ze tříd Sovičky a Žabky známý přerovský kreslíř a básník Lubomír Dostál. Děti naučí netradičním způsobem kreslit jednoduché kresby i takzvané jednotažky. Lekce je zpestřena jeho osobitým humorem. Na tuto akci vybíráme 55 kč. 

Středa 1.3 08:09
Škola nanečisto

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Všcihni předškoláci se zúčastní akce nazvané Škola nanečisto, která se koná ve středu 1. března v ZŠ Želatovská. Děti se seznámí se školním prostředím, prohlédnou si prostory školy a  připravena je pro ně i ukázka výuky.