Kalendář akcí

Duben 2022

Pátek 29.4 17:46
Čarodějnické hrátky na zahradě

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

V pátek 29. dubna se děti mohou těšit na Čarodějnicke hratky. Přípraven je pestrý program. Čeká je let na koštěti, hod na klobouky, lov havěti, hledání pukavčího vajíčka a mnoho dalších aktivit. Akce se koná dopoledne. Kostýmy jsou viítány, ale nejsou nutné.
Pátek 22.4 08:00
Den Země

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

V pátek 22. dubna oslavíme Den Země. Při této příležitosti na děti čeká pestrý program, který se uskuteční dopoledne na školkových zahradách. Děti budou na několika stanovištích plnit různé úkoly, třídit odpad, pozorovat přírodu přes speciální zvířátkové okénko, těšit se mohou na pohybové i vědomostní aktivity. Všichni účastníci obdrží medaili. Akce se koná za každého počasí. 

Středa 13.4 08:01
Hledání velikonočního vajíčka

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Ve středu 13. dubna čeká děti akce s programem nazvaná Hledání velikonočního vajíčka. Akce se koná v Biologické stanici Přerov.

Pátek 8.4 08:42
Děti se vydají na Velikonoční salon

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Velikonoční zvyky a tradice, jarni dekorace a další rukodělné výrobky děti zhlédnou na Velikonočním salonu, který navštíví ve dnech 6. až 8. dubna v SVC Atlas - (6. 4. Broučci, 7.4. Žabicky a 8. 4. Sovičky)
Středa 6.4 08:14
Projektový den s chovatelem drobnochovu

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Ve středu 6. dubna čeká děti ze třídy Broučci Projektový den s chovatelem drobnochovu, který děti seznámí s chovem drobných zvířat.

Pátek 1.4 08:00
Den vody v BIOSu - změna termínu

Třídy: Žabky, Broučci, Sovičky

Změna termínu - Akce Den vody, která se měla konat v pátek 1. dubna v Biosu, se z důvodu nepříznivého počasí přesouvá na pondělí 4. dubna